| dani97 a întrebat:

ce faceti?:*. sunt in clasa a 9-a si de abia astept vacanta de iarna? cate saptamani mai sunt si credeti ca o sa treaca repede timpul pana la vacanzta?

Răspuns Câştigător
| Albãstriţaxx a răspuns:

Hey.Eu fac bine, tu?
Si eu o astept :X zapada, craciunuul, putin frig, cadouri, poate o ''incalzire'' de la ''el'' :X laughing [sper ca ai inteles ce am vrut sa zis big grin ]

Si... SPEER sa treaca repede timpul pana la vacanta big grin

Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mai sunt aprox.3 saptamani love struck! Si abia astept sa luam vacanta! Sa ninga

| ComatoseWine a răspuns:

Am scapat de teze, deci va trece ca vantul. Abia astept! Vreau zapada.

| Duucu a răspuns:

Stai linistita, pana la vacanta de vara mai sunt in jur de 22 de saptamani thinking parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| alymitu a răspuns:

Mai sunt cam 3-4 saptamani. Depinde. daca te gandesti atat de mult la vacanta o sa treaca cam greu. Dar daca te vei distra macar putin in fiecare zi o sa treaca repede, o sa vezi :*

| Crystyan123 a răspuns:

Nici nu o sa ne dam seama cat de repede o sa treaca big grin