| BoG_3854 a întrebat:

Ce faceti sa va alungati plictiseala? funda pentru. cele mai bune idei:X

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Pai eu :
-ascultt muzica
-desenez. pictez.
-scriu poezi sau compuneri
-ma joc pe pc'.
-vb pe mess.
-stau pe TPU.
-citesc
-ma bat cu surorile melelaughing
-ies afara.si intru in casa ca n.am cu cine stalaughing
-ma plimb prin oras.
etc.
Sper ca te.am ajutat.
Cius.

9 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai fie joc metin, fie scriu pe blog.
Ar fi frumos sa iti faci si tu un blog, sau sa incerci jocurile de pe www.iwin.com, jocurile de la yahoo cu 60 de minute, le gasesti gratis!

| alessia a răspuns:

Pai cel mai des ies in oras cu prietenii.sau citesc ceva.acum ca e iarna mai merg la patinoar.rad cu fratemiu...rolling on the floor)si ce mai fac.multe chestii de genu. aa da.si imi fac paaru cu placa sau ma aranjez.
bine.pa-pa si sper sa scapi repede de plictiseala
:*

| INeverStopLoving a răspuns:

Dansez, cant, ma plimb, invat, citesc, dorm, desenz, fac sport gen: sala, patinaj artistic, cu rolele, skateboard-ul, basket, volei sau ies cu prietenii in oras la karaoke si dans.

| moniii a răspuns:

Pai big grin ma joc adevar sau provocare cu pr de pe messbig grin sau ma duc la pr mea ce`a mai buna si facem lucruri traznitebig grin (chiar daca suntem certate)...big grin

| pinkflower a răspuns:

-desenaza

-compune o poezie, cantec, compunere

-danseaza, canta,

-fa un id si baga prietenii tai in lista si vb cu ei si ii intrebi ce vrei tu sa stii si vei vedea daca vor mintii

-fa-ti freze

-machiazate

-fa parada modei

-fa curat

-fa o masca din carton

-uitate pe poze de cand ai fost kica si amuzate

-citeste o carte

-raspunde la intrebari de pe TPU

-fa-ti un cont

-joacat5e pe clopotel.com

cam atat... tu alegi

| iulya_9118 a răspuns:

Ies cu prieteni si facem misto de oameni pe stradarolling on the floorsau mg in mall la un film sau in park...ma uit la un film acasa cu prietenele si manakam popcorn si dupa film ne facem unghiilebig grin.sau fac temelerolling on the floorlaughing[asta niciodatalaughing]sau citesk o carte. ori compun si poezii sau stau pe messbig grin.

| ravanoos a răspuns:

Sims 2

| RockBabe a răspuns:

De obicei, ma uit la un film pe net, ma intalnesc cu prietenii si mergem prin oras, ma joc pe diferite siteuri si ma joc cu my dog love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc pe www.miniclip.com
citesc
ma plimb...etc :D