| anonim_9192 a întrebat:

Ce poti face cu persoana iubita cand e plictiseala mare?(cat mai multe idei:X)

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa mergeti sa vizionati in film, o piesa de teatru, la o expozitie sau pur si simplu sa va plimbati.

auran
| auran a răspuns:

O baie cu spuma si saruri relaxante, un pahar de sampanie si apoi somn usor

| dEutSa_8892 a răspuns:

Cand esti cu persoana iubita, nu ar trebui sa fie plictiseala mare... din contra, o atmosfera tandra, romantica, magica ce se formeaza intre 2 oameni ce se iubesc...

Daca totusi se formeaza si acea plictiseala mare, ar trebui sa faceti o plimbare organizata, intr-un loc cu un peisaj minunat, sa fiti purtati de val day dreaming...
Daca esti din Constanta, faceti o plimbare pe malu marii...propuneti-va sa vedeti rasaritu` impreuna...day dreaming
Faceti dragoste [ nu sex] [ a face dragoste, e ceva mult mai complex, include si sentimentele... ] intr-un peisaj romantic, nu neaparat intr-un hotel, chiar pe plaja, cand nu mai e nimeni [ asta este doar o idee, da` nu am spus-o ca sa te deranjeze...ca nu stiu ce varsta ai tu tongue ]...

Preia tu initiativa, cand se intampla sa fie plictiseala, sarutal pe gat, sa fie un sarut cat mai lung, si cat mai dulce day dreaming... pune-l sa isi imagineze marea atunci cand il saruti, iar daca si-o imagineaza, pune-l sa iti spuna cum...

Sau faceti invers, cand te saruta el, te mangaie, spune-i ca atingerea lui te face sa te gandesti la ceva magic, care nu poti exprima in cuvinte. spune-i ca il iubesti sau cat de mult il adori happy

| AllenTJ a răspuns:

Sex! sau film la mine acasa facand sex...

| AllenTJ a răspuns:

Daca nu iti convine sexul atunci poti face o omleta cu cartofi draguta tongue

| N538961518 a răspuns:

O cearta? laughing

| carmenzo a răspuns:

As vrea sa stiu si eu...laughingdepinde de ce persoana ai langa tine...noi facem baie impreuna de exempluhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul de fata as prefera vizionarea un film nou/bun care sa ne placa amandurora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex!
laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iza? Sexu-i sanatos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film fain... o cina romantica... o iesire in parc

| anonim_9192 explică:

Sex mereu a?oh go on doamne.

| anonim_9192 explică:

Poi faci sex in momente speciale dar totusi si la plictiseala?laughing

| nicoprotech a răspuns:

Depinde, multe, in facut de situatie, poate prinde un sex nebun, poate o plimbare, poate doar sa o ti in bratze fara sa intrebi de ce happy

| cretzu a răspuns:

Poi interesant ar fi sa iesim cu masina pe la munte...si apoi alte plimbari prin locuri frumoase...depinde si de anotimp...:X:X