| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii TPU big grin Ce parere aveti despre numele Stefania? Dar Isabela? Care va place mai mult? Fiti sinceri, va rog! :*

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Heii. kiss. Ștefania o cheamă si pe verisoara mea. Iar Isabela se numește una din cele mai bune prietene ale mele. Concluzie, si sincer spun, ambele nume imi plac love struck.
Daca iti e greu sa decizi, nu alege doar unul. Amandoua sunt frumoase. Indiferent de situația in care te afli, alege Isabela Stefania. Merge perfect love struck

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi place mai mult Stefania

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Sunt nume frumoase amândouă. Te cheamă cumva aşa? Dacă da, eşti norocoasă. Îmi place mai mult Isabela.
O seară frumoasă!

| anonim_4396 explică (pentru Alyra):

Da, asa ma cheama si multumesc pentru raspuns! happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Prefer Isabela.

| AndyLavy a răspuns:

Nu-mi place nici unul nici altu. insa eu de cele mai multe ori asociez numele cu persoane pe care le cunosc si au numele respectiv. in orice caz, stefania este foarte comun. isabela mai putin, insa nu as alege niciunul.

| ellaells a răspuns:

Isabela

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Isabela

| irbis96 a răspuns:

Cand analizez un nume ma gandesc la nickname-urihee hee Stefi si Izzie, hmm.

Stefania e cam comun, deci o sa aleg Isabela.

| teodora24 a răspuns:

Imi place mai mult Stefania.

| Prietenoasa a răspuns:

Isabela sau uite inca cateva: Isabel, Sofia [e preferatul meu], Daria [asa ma chema], Maria, Anaisa, Gina cam atat.