| anonim_4396 a întrebat:

:)

Ce parere aveti despre robotii?!

http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

Fundaaaaa;)

Răspuns Câştigător
| CandyGirl_5618 a răspuns:

PARERE BUNA poate ca uni asociaza roboti cu manelele adica daca te uiti la roboti sigur asculti manele deci esti cocalar asta este parerea unora, dar nu si a mea eu sincer nu pierd niciun episodhappy

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Belea raulaughing)

| doroteea a răspuns:

Mi se pare o serie foarte draguta si la care intr-adevar razi cu poftalaughing. Sunt unii carora nu le place, dar e o tara libera si fiecare se uita la ce vreatongue. Desi se folosesc cuvinte urate, uneori ai ce invata, poti invata cum sa-ti formezi simtul umorului... parerea mehappy.

| CoquineNoire a răspuns:

Sunt tare funny.

| OnutzZa_2537 a răspuns:

Deci sinker sunt draguti big grin
bravissimo baieti>big grin

| Krmen14 a răspuns:

Cei mai tari! MO rulzzzzbatting eyelashes