| Narcysa a întrebat:

Ce sa fac daca un baiat din clasa vecina vine mai mereu si ma saluta, isi pune mana in jurul gatului meu, nu ma enerveaza niciodata si isi cere scuze daca ma supara etc... a si mai e ceva.Azi la petrecere vroia sa danseze numai cu mine si eu i-am zis sa plece si el a plecat si s-a suparat. Ce sa fac? Nu imi place sa il vad suparat.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| allexusha a răspuns:

Vrea atentie de la tine, dai putina atentie dar spune-i de ex: hai la ceilalti; ma duc pana la baie; sa beau ceva etc...