| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Cine a intrat la Liceul Elie Radu, profil matematica-informatica?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a vrut

| MiurielSexoasa a răspuns:

Tu.

| MaryMaria21 a răspuns (pentru MiurielSexoasa):

WOW! Cum ai aflat? Esti detectiv?
Eu am pus o intrebare pentru ca as vrea sa stiu cu cine o sa fiu colega, nu pentru ca aveam nevoie de comentarii puse la misto.

| MiurielSexoasa a răspuns (pentru MaryMaria21):

Iti dau un pont bun si de data asta vorbesc serios..http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx alegi orasul - vezi ca mai ai si o sectiune unde sa alegi dupa liceu - cauti liceul tau - ai niste ochelari in stanga parca.o iconita albastra apesi pe ea- alegi profilul tau si vezi...