| anonim_4396 a întrebat:

cine se uita la serialul Nana? Pentru ca as vrea sa stiu si eu unde pot gasi episodul 48. Stiu ca se spune ca ultimul episod este 47 dar am gasit un site unde scrie Nana (episoadele 1-50)...numai ca nu arata video-ul. Ma impresionat acest anime foarte mult si as vrea sa vad mai multe episoade decat 47 si Manga. Va rog raspundeti-mi concretwinking Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru →Alee׃╳←):

Hey dar poti sa-mi spui un anume asemanator?happy

| →Alee׃╳← a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu.
Nu urmaresc genul asta de seriale, iar pentru intrebarea ta m-am informat de pe net happy