| byby_9502 a întrebat:

credeti ca daca sunt blonda cu ochii albastri ma prinde albastru?

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

GlumestI? Albastru e cea mai potrivita culoare pentru blonde.Sunt sigura ca iti va sta minunat in albastru!
Bafta!

8 răspunsuri:
| Pyssaa a răspuns:

Cu siguranta se asorteaza cu ochii tai

| dulkika a răspuns:

Sigur se va potrivi cu ochii tai si cu parul.

| Lalala a răspuns:

Da...si eu sunt tot la fel si cand ma imbrac asa toti zic ca imi sta bine

| DianaPaula14 a răspuns:

Da albastru, verde, alb, negru, mov depinde si de fizic

| DianaPaula14 a răspuns:

Da! Albastru, verde, mov, alb, negru!happy

| DeEa_8231 a răspuns:

Daca te referi la haine da, se asorteaza cu ochii tai albastrii ca si oceanul :X Ador ochii albastrii :X Dar si la machiaj se potriveste. Dar in poza nu esti blonda! Nu esti tu?batting eyelashesFUNDA_Ca nu prea am te rog puppy dog eyes

| Only4you a răspuns:

Da. mai ales daca vei combina in tinuta ta albastrul, galbenul si verdele

| Amaliutss a răspuns:

Da! sh sunt blonda cu ochii albastrii, daca iti iei ceva albastru mai inchis estisoper...credema blondelor le sta bine in albastru sh negrulwinking