| pusitaaaa20000 a întrebat:

credeti ca e ciudat sa plang foarte des pentru un baiat?
Poi eu m-am indragostit de cel mai bun prieten dupa cateva luni i-am zis ca il plac...el mi-a zis ca si el tine la mine dar nu stiu exact cum! Io sunt geloasa pentru ca este prieten foarte bun cu inca o fata ei doi au fost impreuna dar eu cred ca la ea exista ceva mai mult ca tot il mai iubeste dar nu ca cel mai bun prieten. Intr-o zi la scoala eram cu acea fata si vb el vine si o ia in brate normal am fost geloasa si am plans eram la scoala crying nu-l mai suport langa alte fete ce sa fac!? nu stiu dar sunt foarte curioasa la cine tine mai mult la mine sau la ea cum sa aflu?

3 răspunsuri:
| OXxana a răspuns:

Nu cred ca e ciudat sa plangi foarte des dupa un baiat e normal la o anumita vrasta dar trebuie sa treci peste asta si sa maegi mai departe in viata o sa fie alte lucruri dupa care sa plangi mult mai importante.
SI daca vrei sa vezi pe care o place mai mult fi atenta la comportamentul lui fata de ea dar el sa nu stie ca esti prin preajma si comportamentul lui fata de tine dar la fel ea sa nu fie prin preajma apoi comparale o sa-ti dai seama si singura.
FUNDA?

| MetalHead04 a răspuns:

Off.-.- frate..intreaba-l daca sunteti asa buni prieteni..gaseste un moment in care sunteti numai voi 2 si marturiseste-i..si da. daca il iubesti e normal laughing poti sa plangi pana te "golesti".

| Zuzatah a răspuns:

Fi indiferenta cu el, si ai sa afli singura daca simte ceva pentru tine sau nu, nu mai vorbi cu el, si daca te intreaba de ce nu vorbesti cu el ii zici ca nu conteaza! Daca el tot insista si te intreaba dc nu mai vb cu el ii zici ca il placi si pleci, daca te opreste inseamna ca simte ceva pentru tine! kiss Parerea mea! happy