| Biancaalone a întrebat:

Credeti ca este ciudat ca o fata sa se plimbe singura noaptea pe strada? Ora 01:44.

12 răspunsuri:
| Ioananmt a răspuns:

De ce ar fi ciudat? Poate a fost la un/o prieten/ă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ciudat, insa PERICULOS cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e chiar fain. De ce ar fi ciudat? Cum unii se plimba ziua, altii noaptea, fiecare cand ii place.

| Hevnoraak a răspuns:

Mi se pare atrăgător
Dar nu vreau să o văd la ştiri că a păţit ceva.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, nu e ciudat.

| nowar a răspuns:

Ciudat nu, periculos da. Daca am trai intr-o tara foarte civilizata si oamenii sa aiba minte in cap, atunci ar fi ok sa te plimbi pe strada la ora 01:44 pe strada.

| deeah2elen a răspuns:

Depinde unde si ce varsta are fata! Daca te referi la Bucuresti, da mi se pare ciudat! Sunt toti galanii care ies noaptea afara si sunt periculosi. daca te referi la vreun satuc ceva, deloc, mi se pare normal!big grin

| DrLaw a răspuns:

Nu e ciudat, depinde putin de varsta si depinde putin de unde esti(oras, strada)
Fiindca daca esti pe o strada intunecoasa unde s-au intampl; aty mici incidente atunci da e ciudat ca ai ales strada aia si periculos.
In rest nu, as dori sa te intreb dc ai pus aceasta intrebare?

| Biancaalone explică (pentru DrLaw):

Pai a venit o prietena la mine(ea si eu avem 13 ani amndoua) si ieri pe la ora aceea ne-am furisat afara cand toti dormeau! Noi suntem acum in Busteni! un oras nu prea periculos! Dar na! am intrebat si eu!
In alta ordine de idei eu si cu ea avem 13 si semanam de 16 asa ca te las pe tine sa tragi concluziile!

| DrLaw a răspuns (pentru Biancaalone):

Am inteles perfect, opinia mea e sa nu mai faceti asta mai ales la ora aia, si singure si daca aratati de 16 e si mai rau deoarece pe unii chiar nu ii intereseaza cum arati obsedatii vor fii pretutindeni si pe ei nu ii intereseaza cum arati se gandesc doar la un singur lucru...

Ai grija de acum incolo cand si cu cine iesi ca totusi inca ai 13 anilaughing
Bafta si sper ca te-am ajutatahappy

| Biancaalone explică (pentru DrLaw):

Multumesc!

| Steffani a răspuns:

Da