| alexalx1234 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Credeti ca e ciudat ca un baiat sa va bage in seama pe strada?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce-mi zice

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat o face intr-un mod politicos si respectuos, nu vad sa fie ciudat.
De altfel, asta este o metoda de agatat destul de comuna.

| Dana1999 a răspuns:

Păi dacă mergem pe strada atunci Da, dar daca stam si se baga in seama cu noi, cata vreme are respect, atunci nu este ciudat.

| Crescent a răspuns:

Daca nu ma cunoaste da. În schimb, daca e cineva cunoscut nu vad o problema

| 90210 a răspuns:

Da

| zuppyby a răspuns:

Mie una nu mi s-ar parea ciudat atata timp cat este politicos. Mai intra si tu pe mail, sa mai vb acolo ca nu am mai vb de mult timp.

| anonimadinAlba a răspuns:

Depinde de abordare