| Xenia16 a întrebat:

cum as putea sa aflu cine de la mine de la tara incepe barfa? Adica nu cunosc multa lume decat pe neamul meu de acolo si nu stiu cine a inceput barfa si cum a aflat. Cum as putea afla cine incepe barfa si de unde afla?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu mai pune la suflet toate aberatiile,asa e lumea de la tara,bargeste,uneori chiar si fara motiv.
Tot ce trebuie sa faci e sa fi indiferenta,sa nu dai curs discutiilor create,si o sa vezi ca in scurt timp vor inceta.
Indiferenta e cea mai dura arma!
Tu,nu prea poti afla,eventual poti sa-ti intrebi rudele, si in acelasi timp sa fi atenta la limbajul trupului, la ochi, sa nu cumva sa te minta.
Mai mult de atat nu ai ce face.
Si vezi ca, fara foc nu iese fum.
Ai mare grija de tine!
Te pup!