| doll a întrebat:

Saluuut,
am o intrebare la voi...imi place de un baiat timp de 2 ani, noi mereu vorbim pe net(mentionez ca primul incepe chatul), ne intalnim des ca suntem vecini, uneori mai apare si un flirt din partea lui, el stie ca il simpatizez, dar dupa cite am aflat zilele astea el are prietena, ea este plecata din tara, si el mie imi acorda mai multa atentie,
nu sunt genul de persoana care sa implor baiatul sa fie impruena cu mine, nu vreau sa ma umilesc in fata lui, dar am o simpatie si nu stiu prin ce metode as putea sa aflu daca are ceva fata de mine, eu am 17 ani dar el 21, imi puteti va rog da niste sfaturi, va multumesc mult

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E simplu: el sa da la tine pentru ca pr lui nu este aici. daca tear fi placut sar fi despartit de pr lui si ar fi venit l tine mai ales daca stie ca il simpatizezi.

| alylove15 a răspuns:

E posibil sa se comporte asa cu tine.pentru ca prietena lui nu e tara, sau poate chiar te place.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Draga doll, e o varsta de 4 ani diferenta...Nu stiu ce sa cred. Daca va cunoasteti de 2 ani spune-ii daca te place.