| DRAGOS788 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu, sigur, daca ea ma place.Am aflat mai demult ca m-a placut(mai de mult) de la nite prieteni de ai ei.Am fost atent dupa comportament si mi se pare exact la fel ca(mai demult). Totusi nu sunt sigur deoarece nu ne-am mai intalnit deloc o perioada de un an: nici prin telefon, nici pe internet nu am mai vorbit si nici in public.Se coporta fata de mine ca anul trecut dar nu sunt sigur si nici nu mai am de unde afla daca ma mai place decat cu ajutorul intuitiei de care nu sunt prea sigur.voi ce credeti ma mai place sau nu? Care ar fi comportamentul care sa demonstreze ca ma place?(stiu ca s-ar putea ca intrebarea sa para stupida dar din cauza faptului ca nu mai am rabdare sa aflu)?

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai,spune-i in fata ce simti pentru ea, e cel mai bine asa

| DraCuShoara a răspuns:

Spune-i ca esti indragostit sau ca iti place de cineva...sau da de inteles asta, vezi cum reactioneaza... Oricum, ca sa fii sigur ar trebui sa o intrebi, nu pierzi nimicwinking. Bafta! happy