| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! Cum ati reactina daca peste cativa ani un prieten de-al vostru ar ajunge actor la hollywood.Un actor foarte cunoscut si bun in ceea ce face gen(Al Pacino, Vin diesel... ceva), poate exagerez.Acum exista actori romani la Hollywood, dar nu sunt asa de cunoscuti.V-ati mandri cu prietenul vostru sau?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E normal sa te mandresti cu el si chiar sa il lauzi. Dar nu foarte mult, caci i se urca la cap. Nu e suficient sa ajunga la Hollywood. Trebuie sa demonstreze ca este un bun actor si sa-si faca un nume in lumea celebritatilor lumii. Astfel, va fi distribuit in filme si va deveni popular.
Dar asta inseamna multa munca si multe sacrificii.
Unii uita, din pacate, de unde au plecat atunci cand ajung sus.

| Olga12 a răspuns:

Mi-aș trăi viața.