| crismaster a întrebat:

cum fac sa slabesc 20 kg in nu stiu cat timp ca arat ca dracu

5 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ti regim cat de cat
adica fara paine prea multa fara prajeli si mancaruri cu mult ulie
nu mananci seara
fara dulciuri sau cat mai putin
si cel mai important fa miscare
du te la sala sau alearaga prin parca,fa abdomene si alte exercitii
daca ti e greu te inteleg poate ti ar fi mai bine sa practici un sport care sa ti si palca de ex:tenis de camp,volei, baschet, inot...etc
uite aici cateva idei de slabit
http://cumsaslabesti.ro/

| TaylorSwift a răspuns:

Inlocuieste dulciurile cu grapfruit si portocale, seara mananca numai salate, la amiza o bucata de carne cat palma si garnitura de orez sau legume, si dimineata cereale fitness fara ciocolata. Intre mese poti sa mananci batoane de cereale sau alunite ola(au ff putine chestii care ingrasa).

| stefygirl a răspuns:

Manaca din 5 in 5 ore ceva consistent dar putine calorii de exemplu dimineata manaca lapte cu cereala, la pranz ciorba ceva in gen iar intre mese poti manca fructe(doar fructe) iar la 2-3 zile poti manca o bucatica de ciocolata pentru a nu simti nevoia de dulce
si inlocuieste painea cu paine de secara ca tot trebuie sa acumulezi fibre happy

| xoxolarisaxoxo a răspuns:

Http://teajutcuslabitul-brasov.webs.com/ mi-a schimbat viata...sunt in programul asta de 3 saptamani ...am slabit 7 kg