| Mihai_4263 a întrebat:

cum intru la academia de poltie la ce profil si la ce liceu trebuie sa merg ca sa intru si cum intru la academie si daca afecteaza ceva ca porti ochelari? Spuneti-mi cat mai multe va rog frumos.Multumesc

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cu liceul nu devii nimic.Eu ti-as recomanda stiinte sociale, oricum. Si nu cred ca are ceva daca porti ochelari.Mult succes in indeplinirea acestui vis!

| bianca9422 a răspuns:

Te duci la profilul care iti place tie dar ar fi recomandat cel uman pentru ca iti trebuie gramatica, lb.straine,istorie

nu te afecteaza faptul ca porti ochelari cu absolut nimic

succes :*

| Bobby_3542 a răspuns:

Si eu am acest plan, si daca esti mai atletic, ai medie mare, si iti place sa fi departe de casa, du-te la liceu militar...happy El te pregateste cel mai bine pentru academie de politie. Parerea mea. de vrei ceva info pentru intrate la liceu militar, add bobi.kidz (yahoo, msn sau skype )