| CookiexD98 a întrebat:

Cum sa editezi o poza si sa faci toata poza alb-negru si doar ceva din poza sa fie colorat?

Răspuns Câştigător
| ionelis12 a răspuns:

Dai asa:la photoscape, la filter dupa aceea iti apar mai multe optiuni:dintre film effect.region out of focus dai la region out of focus si acolo iti alegi ce optiune vrei:pSper ca ti-a folosit! Funda:X?

2 răspunsuri:
| ionelis12 a răspuns:

Buna,CookiexD98! Ti-as recomanda programul de editat fotografii sau poze.Se numeste Photoscape si il downloandezi de pe net. Poti sa editezi orice fotografie. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

| CookiexD98 explică (pentru ionelis12):

Pai photoscape folosesc dar intrebarea este cu fac o poza alb negru si doar ceva din poz sa fie color?