| Roxana0606 a întrebat:

HEy TPU cum scap de un baiat care ma place si nu ma lasa in pace? Eu i-am zis si am discutat cu el dar nu intelege. Iar azi a inceput sa se compoarte urat sa imi dea cu palma la fund si sa se ia de felul cum sunt tunsa sau cum sunt imbracata... X-(. Nu stiu cum sa mai scap de el >? Funda cel mai bun raspuns:d

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si tu nu poti sa-ti iei o mutra de varza acra,in secunda in care-l vezi?
Ignora-l,tine-te departe de el si,daca te tot urmareste,spune-i ca ai si parinti si prieteni,daca nu pricepe cu binele!
In special libertatea sa te atinga eu i-as taia-o la secunda,cum adica iti da cu palma?!? Ma rog,eu il si pocneam!
Nu-i raspunde,pleaca din locul unde se afla si el si gata!
La o adica, chiar poti explica parintilor ca un baiat te deranjeaza!
Nu trebuie sa-i mai permiti nimic si nici sa-i dai apa la moara.
Se va potoli, invata sa te aperi!
Succes!

2 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu zic sa discuti mai mult cu el (chiar sa te rastesti la el)...sa-i spui sa te lase pur si simplu in pace! Daca nu merge nici asa, mai bine ignora-l.Sunt unii baieti pe care ii iei cu frumosul,altii la care trebuie sa te rastesti un pic, iar altii pe care trebuie, pur si simplu sa ii ignori...

| xCosmax a răspuns:

Iti dau o serie 1. lasa-l drequ in pace 2. hai la minelaughing))