| ScarlettMegan a întrebat:

Cum se sterge un cont de pe Facebook? Cel mai rapid si mai folositor raspuns, funda! big grin

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Account(sus)-Account settings-security-deactivate your account

6 răspunsuri:
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna :*
Dai in dreapte sus Contul meu-setarile contului-securitate(este cu ceva galben in partea stanga) si dezactiveaza contul ...scrie jos
apoi alegi din variantele alea,si dai confirma, scrii parola, textul din fereasta si trimite. Trebuie sa primesti un mesaj pe email.big grin
Sper ca te-am ajutat.

| Tsunade99 a răspuns:

Nu se poate sterge, doar dezactiva, asa cum au scris ceilanti utilizatori.

| calitro a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=security

Aici dai acolo la "Deactivate your account".

Daca il doresti permanent, faci o cerere aici -> https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si astepti sa fie aprobata.

| MillzBya a răspuns:

Pe profil, dai sus in dreapta unde scrie account, apoi pe account settings, dai pe security si apoi pe deactivate your account. happy (daca ai in romana, la fel big grin)

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Account -> Account Settings->Security->Deactivate My Account.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facebook ai in dreapta sus Contul meu =>account settings(setarile contului) si apoi in dreapta dai click la securitate si jos de tot=>Dezactivare cont
Sper ca te-am ajutat.
Numai binehappy