| Luizaaa a întrebat:

Cum vi se par fetele inalte? Am aproape 15 ani si am 1.67 inaltime si 48 kg. Tatal meu este f inalt si nu as vrea sa fiu prea inalta,mi se pare ca nu ii sta bine unei fete sa fie prea inalta. Ce preferati, fetele inalte sau cele scunde?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se par ca arata super bine fetele inalte, dar sa aiba maxim 1, 75 laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca îi semeni tatălui tau vei mai creste in inaltime pînă spre 18 ani, mama ta cum este, scundă sau înaltă? Daca îi semeni mamei tale si ea este scundă, atunci singura cale sa fi mai inaltă sunt tocurile.

| Luizaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mama este mai scunda insa semăn cu tata. Deci cred că o sa mai iau in înălțime, însă nici chiar cat este tata

| mihai69 a răspuns:

Dimpotrivă, eu găsesc fetele înalte foarte atrăgătoare!
(dar și eu am peste 1 m 90winking )

| RainmakerX a răspuns:

Fete sa fie laughing
Conteaza personalitatea.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Mie îmi plac fetele inalte. Oricum nu cred ca ai sa cresti peste 1.75, probabil vei avea undeva intre 1.70-1.73 dar indiferent de asta sa nu fii complexata, ai mai multe oportunitati decat o fata scunda.

| 6Anonim9 a răspuns:

Fetele scunde sunt mai dragute, dupa parerea mea.
Dar ai 15 ani, sansele sa mai cresti sunt foarte mici. E adevarat ca te dezvolti pana la 18 ani, dar asta nu include si inaltimea neaparat, ca esti fata. In principal o sa ti se lateasca soldurile, cresc sanii, etc. Inaltimea s-a cam implinit. big grin

| Andreeaaadc a răspuns:

Fetele scunde sunt adorabile, dar cele inalte sunt superbe ma jur. hai girafele!