| MaBrein a întrebat:

Curand ma voi muta in Bucuresti singur, pentru ca merg la liceu.(Grigore Moisil) si am 14 ani. Si mi-as dori sa stiu din propria voastra experienta cum este sa stati singuri intr-un oras asa mare, cu multe oportunitati, si asa multa libertate.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si frumos si nasol. laughing E experienta diferita, nu am cum sa-ti explic. O sa vezi tu singur.

| MaBrein explică (pentru Adry05):

Daca ai trecut prin experienta asta. Adica sa stai singur in Bucuresti la o varsta mica, imi poti spune despre experienta ta? Sau cum ti-ai organizat timpul ..cum ti-a umplut programul scolar din timpul liber, adica temele si invatatul si cat timp liber aveai.

| Adry05 a răspuns (pentru MaBrein):

M-am mutat pentru facultate, deci la o varsta mai inainta. Degeaba ti-as zice cum imi gestionez eu timpul pentru ca difera programele. Asteapta sa te muti si o sa vezi tu atunci cum ti-e mai bine. Daca stii sa te organizezi o sa ai si destul timp liber.