| Cosma16 a întrebat:

Daca ati putea sa alegeti dintre Labrador, Golden retriever sau Rottweiler ce ati alege?:X
P. S: ar fi primul meu caine:X
P. S. S:Cam cat mar costa toate vaccinurile/deparazitari? si la ce varsa se face primul vaccin si prima deparazitare?big grinFunda:X

Răspuns Câştigător
| stephanny a răspuns:

Labrador si frumos si inteligent, si ca o paranteza p.s. se pune o singura data. de asta inseamna post scriptum( la final, ca o concluzie)

1 răspuns:
| Cosma16 explică:

@stephanny scuze ca am pus de 2 ori p.s dar nu am stiut cum sa zic si asa am pus p.s.sbig grin