| Jenn002 a întrebat:

daca cineva atunci cand sufera dupa persoana iubita se taie pe mana sau scrie initiala persoanei iubite cu cutitul, lama sau ceva ascutit inseamna ca are probleme?[adica nebun, prost etc.laughing]tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer habar nu aveti ce simte cineva care iubeste sincer o singura data am tzinut cu adevarat la o fata si cand a fost sa ne despartim am luat o sarma cred am incinso cu bricheta si mi-am scris un A pe mana sincer nu eji nici proasta nici nebuna mai degraba semeni a emo (glumesc) totusi daca ai vorbi cu cineva apropiat tziar fi mai bine thinking presupun

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu sufera dupa cineva, sufera cu capul si are nevoie de psiholog
Du-te prietenie si scrie pe banca din laboratorul de chimie "maria+ion=love" dar nu te mutila ca prostu`

Elianna
| Elianna a răspuns:

Are oarece probleme!

| HBK a răspuns:

Cu siguranta, da dovada de tulburari de comportament.Nu-mi pot imagina o asemenea scena. E dureros.Nu se merita.

| AngelSpeed a răspuns:

Si eu ma tai cu lama tongue

| ioana_6047 a răspuns:

DA.deci are probleme psihice... daca suferi dp prs iubita nu inseamna sa te mutilezi, sa te omori etcwinking viata merge inainte suferi putin, ti in tine dar asta nu inseamna sa te distrugi sau sa iti distrugi familia doar din simplu fapt ca nu a fost sa fie o relatie de lunga duratahappy

| Jenn002 explică:

Pai eu am facut chestia asta.si cand te gandesti ca e pentru persoana iubita.nu mai simti nimic altcv.nu simti durerea. dar apoi. mi-am dat seama ca am gresit si mi-a parut rau pentru semnul pe care mi l'am facutsad

| magicianul19 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare angellaughing...nu e vorba de nebunie sau prostie, ci de atentie, popularitatehappy

| TheBrownEye a răspuns:

M-am scris si eu pe mana...Dar m-am scris cu pixulaughing

| ..::JB_love::.. a răspuns:

Ma nu stiu daca cuvintele nebun si prost sunt tocmai potrivite, dar oricum are o problema in legatura cu asta...si ar trebui sa consulte un psiholog