| Soophie94 a întrebat:

Daca v-ati facut majoratul la un restaurant (pentru ca acasa nu vreau sa mi-l fac), cam cat v-a costat cu totul? Fundita! Multumesc! (scuzati categoria )

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Un pret aproximativ nu se poate spune ca e locatia care variaza pretul e meniu care decizi cum sa fie mai e muzica sunt bauturile, aranjamente in sala eu la mine am avut si o fanta de ciocolata cu fructe meniu cu 16 bauturi m-a costat in jur de 500 de euro cu totu.

| Georgy98 a răspuns:

Depinde ce restaurant este si cati vin...