| kky a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de postere(gazete de perete)am o groaza de postere sa fac la scoala si nu se primesc frumos si am nota joasa)Idei ce fel de scris, cum sa aranjez pozele, poate fac ceva flori (de exemplu din hirtie)Funda*

1 răspuns:
| Locus a răspuns:

Cauta pe http://digital-art-gallery.com sau incearca sa dai drumul imaginatiei si creativitatii tale fiindca fetele de la mine din scoala sunt foarte monotone nu am auzit de o fata atat de creativa ca tine care sa faca astfel de afise mi-ar placea sa te adaug la lista me-a de prieteni.