| alleluiah a întrebat:

Dau funda!
Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti o persoana in toti din jurul tau? Nu ma refer atunci cand ai imresia ca e acea persoana dar cand se apropie de tine iti dai seama ca ai confundat-o...Ma refer ca pur si simplu sa te uiti la cineva si sa vezi acea persoana si sa iti dai seama de asta dupa ceva timp. Vi s-a intamplat vreodata? Ce puteti sa-mi spuneti despre acele momente?
Cat mai multe detalii posibile! FUNDAAA!

1 răspuns:
| Costellino a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, dar cred ca e posibil daca esti indragostit pana peste cap sa ai mereu in minte acea persoana si sa ai impresia ca o vezi la fiecare pas, sau in cazul in care esti speriat foarte tare de cineva, iti ramane intiparit chipul sau in minte si pe unde mergi ai impresia ca tot il vezi. Alta expicatie nu am daca nu ai probleme cu capul:d