| FitzeDeStrada a întrebat:

Hey TPU,de cateva zile incoace,prietena mea cea mai buna se comporta urat cu mine,nu prea orbeste,vorbeste mai mult rastit, ce pot sa fac?sadFundita cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| NEBUNATIKU a răspuns:

1. O intrebi ce are si de ce face asa.
2. Daca tu ai facut ceva gresit cereti scuze, strange-o in brate si alte chestii din astea...
Si s-ar putea sa te ierte big grin
Funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă-i pace câteva zile și apoi încearcă să ai o discuție deschisă privind comportamentul nejustificat al ei față de tine.
Succes!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poate e pe ciclu...nu o mai baga in seama pana ce nu isi revine

| YoAlLeKcS a răspuns:

Da o intrebi ce are sau las-o inpace un timp pana se linisteste pentru ca daca o mai bagi in seama si ea nu are chef o sa se supere pe tine asa ca las-o sa se calmeze o vreme
P.S Ai gresit categoria trebuia pusa la adolescenti nu la dragoste si sex dar ma rog

| Frumusika3 a răspuns:

Pai intreab-o ce are si vezi ce-ti zice! Probabil ca ai suparat-o cu ceva! Bafta!