| anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am mutat intr-o alta tara si trebuie sa incep scoala.Sunt foarte emotionata pentru prima zi.Este greu sa fi nou?
Daca vi s-am intamplat, imi puteti spune cum v-ati simtit in prima zi de scoala?
FUNDA!happy

3 răspunsuri:
| Adeniy a răspuns:

ZAMBESTE mult.Da impresia ca nu esti emotionata.Fii tu.Nu incerca sa imiti pe cineva.Ai grija ce faci si ce spui.O sa fie bine.

| 克里斯提 a răspuns:

Uh.....nu trebuie sa ai emotii.....tot oameni sunt pana la urma nu laughing? La inceput o sa fie putin mai greu si o sa te obisnuiesti dupawinking. Discuta cat mai mult si fa-ti prieteni happy

| Mimmi25 a răspuns:

La inceput o sa fie mai greu, dar o sa te obisnuiesti.Zambeste foarte mult, vei da impresia de o fata linistita si un pic emotionata.Fa-ti prieteni, nu stiu vorbeste cu cineva di noua scoala, poate iti prezinta pe ceilalti.