| Carlene a întrebat:

Cuna tuturor!
Peste 2 saptamani o sa plec la mare, pentru prima data.Restul familiei am mai fost 4 ani la rand de fiecare data in Neptun!

De data asta vor sa mearga(si eu obligara sad ) in Costinesti sau Eforie Nord.
Imi spuneti si mei cateva atracti in ambele statiuni?(baruri, cum sunt plajele, etc)
Mai merge cereva in prrioada 8-14 august?

Răspuns Câştigător
| Didu a răspuns:

Eu o sa ma duc la Costinesti pe 4-11 august. Am mai fost si anul trecut si mi se pare super. Multi tineri, distractie pe plaja. Sunt si cei de la Kiss Fm pe plaja si fac emisiune live:X. Chiar nu te plictisesti thinking merg acolo de 3 ani si imi place.