| Wary_Forsaken_2001 a întrebat:

dupa cum stiti se apropie examenele si aveti niste sfaturi, mai ales la limba romana fiindca acolo stau mai prost ( am luat 8.5 in simulare fata de matematica unde am luat 9.8 )?

2 răspunsuri:
| Cristina12457 a răspuns:

Și eu trebuie să dau examnele.păi tu stai bine pe lângă mine, eu la simulări am leșinat, posibil și de la stres. Deci nu te mai stresa că o să fie bine. Ai luat niște note mari după părerea mea, acum te-ai pregatit și mai bine și sigur o să iei note mai mari. Eu am nevoie de un 7, 50 si de un 8, care sper să le iau. Fără stres deoarece cu emoții mari o să uiți tot. Mult succes happy

| AGreatMan a răspuns:

Incearca sa consolidezi ceea ce stii.Sa nu ai emotii(si eu am de dat EN).Nu lucra ca disperatul.O ora, poate doua la fiecare materie pe zi si o sa iei nota mare.Nu te ingrijora...subiectele de la olimpici au fost destul de usoare happy