| XBrunetteX a întrebat:

E o urgenta!

S-a blocat o pagina (weheartit) si nu pot s-o inchid. sad
Oricat apas pe "x" nu se inchide! Credeti ca e pagina virusata?
Cum fac sa o inchid?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Ar trebui sa iti apara Task Manager si de acolo poti inchide ce vrei, ce e deschis in calculatorul tau. De ce nu ii dai un restart la calculator?

5 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Apasa ctrl+alt+del

| XBrunetteX explică (pentru Flaviucu):

Nu merge.
Asa imi apare sa inchid calculatorul/comutare utilizator/schimbati parola, etc. si pagina tot deschisa ramane. sad

| XBrunetteX explică (pentru Flaviucu):

Mersi. Am reusit sa-i dau restart happy

| Flaviucu a răspuns (pentru XBrunetteX):

Ar trebui sa iti apara Task Manager si de acolo poti inchide ce vrei, ce e deschis in calculatorul tau. De ce nu ii dai un restart la calculator?

| oty2001 a răspuns:

Scoate bateria la laptop (daca ai laptop)
sau scoate calculatorul din priza.
si deschide-l du ce pui la loc calc in priza/bateria.

| Allleeeeeeeee a răspuns:

Trebuie sa dai restart calculatorului kiss!