| Robbe a întrebat:

Hey TPU!
Era un film nu de mult aparut, si am uitat cum se numeste.
Era vorba despre un batran si un negru care erau foarte buni prieteni dar batranul era in scaun cu rotile si nu putea face prea multe, iar negrul i-a aratat ca nu conteaza cum esti si ca poti sa te distrezi.Era un film emotionant dar am uitat cum se cheama.
Mi se pare ca e din 2012 sau 2013 nu stiu.
Pls help love struck

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

L-am vazut si eu dar imi pare rau nu mai tin minte cum se cheama sad.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Da este un film foarte frumos:X
Se numeste Intouchables (Invincibilii): http://www.cinemagia.ro/filme/intouchables-560281/
Sper ca te-am ajutat :);)!