| TnCristinaa a întrebat:

Este adevarat ca daca faci nu stiu cate vizualizari pe youtube castigi bani? Daca daaa..cate trebuie sa faci? cat castigi? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Da,e adevarat.Stiu ca atunci cand iti faci contul trebui sa dai sa fi Partener si castigi pentru fiecare vizualizare in parte, iar suma pe care o castigi depinde de mai multi factori.(Stiu din auzite. Sunt si zvonuri multe.)

| Zedge a răspuns:

Vrajeli ieftine, poti sa ai 1000000000 de vizualizari nu primesti niciun ban.