| mikilica a întrebat:

este buna tableta aceasta :
http://www.altex.ro/......negru-alb.
Plzzz spuneti-mi repede ca maine vreau sa mi-a cumpar. Funda pentru cel mai argumentat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Vărul meu are o tabletă Altex și tot mi se laudă cu ea. Tot spune cât de bună e, câte chestii suuper are, ce rapiditate are net-ul etc.

Eu îl cred. Tabletele Altex au o calitate suuper, sunt printre cele mai bune tablete de pe piață. happy
Concluzie : Merită să ți-o cumperi. Nu ai să regreți decizia făcută.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu o pot vedea. Nu e bun link-ul.

| mikilica explică (pentru Dash):

Pai daca vrei sa ma ajuti poti intra pe altex.ro si vezi ca scrie sus tablete si pune mouse-ul pe el si iti apare 3 variante dai unde scrie tablete si vezi ca i a treia cu 449 lei big grin scuze n-am stiut ca nu se vede.

| Andarock a răspuns (pentru mikilica):

Eu am căutat. Ceva în genul acela are vărul meu happy Sfatul meu rămâne același, cel de mai sus :*

| Luis2u4u a răspuns:

Iti recomand o tableta Ainol Novo...e si ieftina si performanta. Poti sa si castigi una accesand acest link si introducand adresa ta de e-mail: http://ainolstore.com/testdrive/?ref=H5SOB

| Soowhaat01 a răspuns:

Se poate sa fie.

O prietena de-a mea are o tableta de 10 milioane...e mai micuta, dar e buna. Netul e foarte rapid si cand scrii pe o tableta ceva faci ca unele cu touchscreen.Adica scrii ceea ce vrei tu in culori diferite.

Succes!