| ScumpikAlyssa a întrebat:

Eu am cont de facebook de mult timp,iar ieri cand am incercat sa intru,nu imi pare pagina obisnuita, ci asa:https://www.facebook.com/scumpik.alyssa?ref=tn_tnmn De ce imi apare asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e pagina obisnuita de acum incolo. facebook a schimbat modul in care arata profilele.

| ScumpikAlyssa explică (pentru anonim_4396):

Ce naspa!sad Dar am intrat si pe profilul fratelui meu si apare profilul vechi

| anonim_4396 a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Pai se schimba treptat, o sa se schimbe si al el curand. la altii a inceput sa se schimbe din decembrie anul trecut

| ScumpikAlyssa explică (pentru anonim_4396):

Ahha,merci!