| JustMeeeeeeeeeeeee a întrebat:

eu si verisoara mea suntem cele mai bune prietene de la 7 ani.dar de 2 saptamani ea are prieten si simt ca relatia noastra a slabit.stiu asta deoarece ne certam din orice si toata ziua imi spune cat de dor ii e de prietenul si ca de abiqa asteapta sa plece acasa(acum ea e la mine)ca sa-l vada.ce sa fac? am incercat sa nu-i zic ca asta ma deranjeaza pentru ca nu vreau sa o supar dar acum nu mai suport! please help!

1 răspuns:
| MihaelaRamona a răspuns:

Probabil ca tine la el, ca este o persoana importanta pentru ea si vorbeste despre el cu siguranta nu pentru a te face sa te simti incomod ci o face fara sa-si dea seama ca te supara! si eu vorbeam cu fetele mult despre prietenul meu, pentru simplul fapt ca il iubesc!