| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt in clasa a 10-a, dar ne mutam in capitala acum si trec a 11-a in alt liceu! noi colegi, noi profesori...shit! cum sa apar bine in fata lor? cum sa ma comport?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fii naturală, nimănui nu-i place o persoană falsă. Îți va fi greu la început, dar te vei obișnui. Fi tu! Baftă!

4 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Fi cat mai naturala...nu trebuie sa te schimbi fi doar TU! o sa fie putin greu la inceput dar dupa totul o sa mearga bine!happy
bye:*

| HappyUserUnknown a răspuns:

Comporta-te normal, si oamenii din "capitala" sunt normali, sa stii laughing ...bafta si nu te stresa happy

| bybuu13 a răspuns:

Incearca sa fi cum esti tu de obicei. Daca vei avea in clasa fete mai fitoase fi putin mai "tare in clont " cu ele pentru ca altfel te vor calca in picioare... Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Vlad93 a răspuns:

Fi tu insati