| Criss96 a întrebat:

Trec clasa a 9-a sh ma intreb in fiecare zi cum e viata de liceu...colegi profesori ce lucruri nebunesti voi face etc... voi ce parere aveti sau mai bine zis cum a fost aceasta etapa pentru voi?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E viata amara la liceu dar 4 ani de chin nu strica deloc daca vrei sa faci o cariera.

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

La inceput este ciudat dar cand incep elevii sa se cunoasca...incepe distractia.Eu trec pe clasa a 10-a si sincer abia astept sa inceapa scoala:Xe super...ei bine in afara de teme, invatat, ascultat si chestii de genuhappy