| devor a întrebat:

funda!
De vreo saptamana am momente(ziua sau noaptea) cand pur si simplu adorm, dar fara sa-mi fie somn.De exemplu seara citesc sau fac altceva(orice) si la un moment dat adorm(gen ora 23 sau 12 noaptea), dimineata ma trezesc la 6:30 sau 7 fara pentru scoala.Deobicei ma pun sa dorm dupa 12 noaptea sau 1-2, mai devreme nu pot si dorm cam intre 6-8 ore pe noapte, uneori si ziua 1-2 ore.Nu mi-e somn, dar totusi adorm.Asta e de la oboseala sau poate fi din cauza ca nu m-am adaptat inca cu programul asta?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca starea asta o ai din cauza oboselii care apare pe parcursul zilei.

| h3r a răspuns:

Probabil până te obișnuiești cu programul! Oboseală acumulată...dar trece.

| KMaddieK a răspuns:

Daca stai la caldurica si te ia moleseala, chiar daca nu iti e somn, adormi. Si programul e o cauza, chiar daca nu iti dai seama, sa stai 6 ore la scoala si sa vorbeasca cineva sau galacia aia te oboseste. Daca e primul an de dimineata e mai greu sa te obisnuiesti.