| Ciupaciupss a întrebat:

hmm pei am un telefon cosmote move Android si nu stiu ce s-a intamplat am vorbit timp de o ora sau mai mult cu o colega prin casti apoi peste 20 de min am vorbit cu o alta colega am dat pe difuzor se auzea nu era nici o problema apoi nu stiu ce s-a intamplat ca nu mai o auzeam nici pe difuzor nici prin boxa telefonului nici prin casti :-ss aveti idee ke s-a intamplat si ce pot face in privinta asta?

Ofer fundita kelui mai ajutator raspuns:

2 răspunsuri:
| maliyna a răspuns:

Hmm. asa mi se intampla si mie
mici defectiuni tehnicelaughing
nimic importantbig grin
stai linistita tellu taw n-are nimic:X
pup:*

| zuzy77zuzy a răspuns:

Eu dupa ce vorbesc cam 10 minute imi apare pe tel cum ca as avea castile bagate si se aude intrerupt (de fapt asta s-a intamplat mai inainte, acum cei pe care ii apelez ma aud dar eu nu aud nimic ) crying