| cretzulycy a întrebat:

Imi place de cel mai bun prieten al meu, i-am spus ca il plac si el mi-a zis mie ca ma place dar mai mult ca pe o amica (de altcineva nu-i place si nici nu are prietena), dar eu il iubesc mult. Nu stiu ce sa fac... credeti ca e bine sa ramana asa sau sa-l fac sa ma iubeasca si el? Si daca da, cum sa fac asta? Fundalove struck si voturi:*.

Răspuns Câştigător
| Madnees a răspuns:

Poate ar trebui un timp sa te mai gandesti la ceea ce simti! de cat timp iti place de el? si De cat timp sunteti prieteni? poate ar trebui sa ramaneti prieteni!

1 răspuns:
| cretzulycy explică:

Pai imi place de el de cand l-am cunoscut, dar acum mai mult ca niciodata si suntem prieteni buni de 2 ani si jumatate...