| Sweetgirl2004 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, vorbesc cu el de vreo jumatate de an, imi tot trimite inimioare pe wapp. Cine ar trebui sa faca primul pas?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

El a trebui sa faca primul pas pentru ca el este baiatul. odata ce iti trimite inimi sigur te place.Si tu ai putea face primul pas dar in mod normal ar trebui el..sau barem sa iti zica daca te place sa nu mai speri degeaba.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

El.

| roxyadryan a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza cine face primul pas daca si tie iti place de el... poti sa faci tu primul pas

| Sweetgirl2004 explică:

Rebecca123
El mi-a zis ca ma place. Dar va Multumesc!