| ChrissAndrea013 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 1 clasa mai mare, si vorbim mai mereu, dar in loc de inimioare pe wapp, nu prea avem subiecte de discutie. Ce as putea sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Discutati despre orice,ex :
Colegii tai,colegii lui, hobby-urile voastre, stiri, muzica, filme.
Fundita?

2 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

De ce te strofoci atat?
Daca sentimentul de,, atractie" e reciproc va gasi si el un subiect de discutie.
Si daca nu aveti ce vorbi ce? Trimite.i inimioare pana ti se termina bateria la telefon (va functiona sigur).
Succes!

| MskDesign a răspuns:

De ce nu iesiti la o plimbare, in loc sa stati pe whatsapp.Doar atunci vei sti intr-adevar daca aveti ceva in comun.