| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe internet de cam o săptămână. Nu pot sa imi dau seama daca isi bate sau nu joc de mine. Imi trimite snap-uri cu inimioare câteodată. Mentionez ca imi place extrem de mult de el. Cum imi dau seama daca isi bate joc sau nu de mine?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica tu vrei nunta la 15 ani?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am 15 ani, am mintit

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa inveti sa injuri dar minti, misto, tu te astepti sa nu iti bata joc de tine, dar vrei sa injuri pe alti cool

| PrințesaDeAur a răspuns (pentru RAY):

Nu voiam sa injur pe nimeni, voiam doar sa stiu niste injuraturi noi, atat.

| mentholinks a răspuns:

Daca imi trimiti conversatii pe care le-ai avut cu el poate pot sa-mi dau seama dar asa, fara nicio informatie nu poti nici macar sa-ti dai cu parerea.

| Emma30555 a răspuns:

Din conversații îți dai seama, dacă are logica ceea ce vorbește. Vezi pe parcurs după comportament și discuții

| Crackman a răspuns:

Vezi si tu cum este in viata reala

| Anca200011 a răspuns:

Ai pus o întrebare in aprilie si spune ai ca ai 12 ani...gen tu vrei iubit la vârstă ta?