| DulcikaTha a întrebat:

Imi place de un baiat el are 14 ani ...eu 11, dar nu stiu cum sa ii spun! Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| maria9898 a răspuns:

Wow! 11-14. Cheama-l intr-o parte si spune-i happy :d

4 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Eu zic c a esti prea mica pentru asa ceva...mai asteapta sa mai cresti.winking

| CherNadya a răspuns:

In plus baietii de 14 ani se gandesc numai la prostii, sunt adolecenti si hormonii la varsta asta o iau razna.

| CherNadya a răspuns:

In primul rand esti prea mica, lasa baietii o sa ai timp sa ai prieten.Vezi-ti de scoala, esti mica nu te supara!

| EgoFiet a răspuns:

Esti prea mica!