| DiaDiana9988 a întrebat:

Hei, TPU! Imi puteti da si mie un sfat? Imi place mult de un baiat, dar nu stiu cum sa ii spun ca il plac. El e cu un an mai mare ca mine si stiu de la cel mai bun prieten al lui ca ma place, da eu nu stiu cum sa fac sa ii spun... Ma puteti ajuta, va rooooog mult! Dau funda la cel mai bun sfat! big grin

Răspuns Câştigător
| Madut a răspuns:

Baga-te si tu in seama cu el, vorbeste cu el intra in gasca lui daca cunosti pe cineva dupa acolo, zambeste-i frumos, nu trebuie sa ii spui tu ca iti place de el pentru ca exista posibilitatea sa te ia de "prostuta" si o sa faca ce vrea cu tine. Daca incepe sa iiplaca de tine posibil sa isi exprime el sentimentele. Deciibatting eyelashes? Bafta.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul, care stie ca tu esti moarta dupa el, nu face primul pas, atunci nu-l interesezi in acest moment. Daca tu faci primul pas, atunci el te va juca cum vrea.

| DiaDiana9988 explică (pentru neutrino):

Nu stie ca sunt moarta dupa el, eu stiu despre el, si tupul e chiar dragut, si ne intelegem bine... Singura problema e ca eu sunt mai timida... Si nu stiu sa-mi exprim snetimentele fata de cineva!

| Mariia_Panait_1998 a răspuns:

In primul rand poti sa incerci sa te dai pe langa el si sa ii zici un buna sa ii faci ochii dulci si dupa ce va apropiati incet, incet potii sa-l intrebihappy

| DiaDiana9988 explică (pentru Mariia_Panait_1998):

Ii fac ochi dulci de ceva vreme, numai ca a fost plecat vreo 10 zile si nu am avut posibilitatea sa comunicam... Asa, ca prieteni, ne intelegem perfect!

| Mariia_Panait_1998 a răspuns:

Atunci cauta un baiat mai bun care te apreciazawinking