| WhoAteMyNandos a întrebat:

Hey TPU!happy Imi place foarte mult fotografia, sunt destul de incepatoare, dar pana acum am facut poze cu aparatul unui unchi (un Canon, am uitat restul numelui, dar era super performant cu o gramada de reglaje). As vrea sa-mi cumpar si eu unul bunicel, si m-am gandit ca Nikon Coolpix L310 ar fi exact ce-mi trebuie.

As vrea niste avantaje si dezavantaje la acest aparat de la cei care il au, sau cei care se pricep big grin.
funda.

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Mai bine îl cumperi pe ăsta http://www.emag.ro/......EZ44TBBBM/ credemă e mai bun:D