| UchihaShisui88 a întrebat:

îmi puteți spune cum să fac să îmi apară in partea stângă pe Facebook ziua mea de naștere... adica scrie numa orașul natal, școala etc dar nu si ziua de naștere sad
Îmi puteti spune ce să fac si cum să îmi apară. Funda :**!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Uite aici cum se face http://www.wikihow.com/Change-Your-Birthday-on-Facebook (dedesubt la "birthday" ai optiunile)

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Du-te in pagina ta de facebook, sub detalii la cont "About", cauta "Basic Info" si da click la "Edit" si la "Birthday" selectezi la optiuni ce sa afiseze: sa nu-ti arate deloc, sa arate numai ziua di luna sau sa arate toata data nasterii.

| UchihaShisui88 explică (pentru al3xander):

Am incercat si tot nu îmi arată crying